ART / Lithographs / Litograph 7256124
nr 725 6124
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Staffan Hallström (1914-1976), 18/30, sheet: 65x94,
LITOGRAPH (F), Staffan Hallström (1914-1976), 18/30, bladets mått: 65x94
1000
SEK 1300
Monday November 14 2011
at 19:52:16
800 kr
850 kr
800 kr
900 kr
950 kr
1.200 kr
1.100 kr
Staffan Hallström
Read more about Staffan Hallström